6 listopada odbędzie się już 3 edycja warsztatów psychologicznych w klubie Marga Radom!

6 listopada odbędzie się już 3 edycja warsztatów psychologicznych w klubie Marga Radom! Będą to wyjątkowe warsztaty, tuż przed jednym z najważniejszych turniejów w Brazylijskim Jiu Jitsu-  Mistrzostwami Polski w GI. Warsztaty będą podzielone na dwie części: dla dzieci i dla rodziców.

Radomskie Smoki dobrze wiedzą, że drogą do sukcesu jest praca nad umiejętnościami technicznymi, taktycznymi, motorycznymi i psychologicznymi. Zrównoważony rozwój i indywidualne podejście do podopiecznych przynoszą nie tylko medale na zawodach, miejsca w kadrze Polski Ne Waza, ale przede wszystkim liczną frekwencją na grupach BJJ dla dzieci.

Podczas specjalnej edycji warsztatów przed Mistrzostwami Polski, skupimy się na radzeniu sobie ze stresem i nauką koncentracji w najbardziej wymagających dla zawodników momentach. Zastanowimy się czym jest stres i jak można wykorzystać jego dobre moce. Będziemy pracować nad pewnością siebie, która jest kluczowym czynnikiem psychologicznym w realizacji game planu na zawodach. Nie zabraknie też ulubionych gier i zabaw psychologicznych ?

Z kolei na warsztatach z rodzicami porozmawiamy o tym, w jak motywować dziecko w taki sposób, żeby zostało w sporcie jak najdłużej, jak wspierać w przed i po występach sportowych, czy warto stosować kary i nagrody, a także jak regulować własne emocje, żeby nie przenosić ich na swoje pociechy. Jak zwykle zostawimy więcej czasu na dyskusję i pytania ?

Do zobaczenia Smoki!