Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim i studia podyplomowe na kierunku Psychologia Sportu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie

Specjalizacja z Psychologii Sportu pozwoliła mi nie tylko odnosić sukcesy w sportach walki, ale przede wszystkim umożliwiła dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z zawodnikami różnych dyscyplin.

Dokładnie rozumiem procesy, które zachodzą w psychice sportowców, a także cały kontekst związany z rywalizacją, co obejmuje między innymi przygotowanie motoryczne i taktyczne, znajomość układania planów treningowych, właściwe odżywianie w sporcie i wiele innych.

Specjalizuję się w treningu mentalnym, zarówno w sportach indywidualnych jak i drużynowych. Moim ulubionym obszarem pracy jest radzenie sobie ze stresem i odblokowywanie pełnego potencjału w trakcie startów.

Moją misją jest pomaganie innym w budowaniu pewności siebie oraz wykorzystywaniu w pełni swoich możliwości. W oparciu o doświadczenia zawodnicze i psychologiczne opracowałam specjalistyczny program motywacyjny, mający zastosowanie nie tylko w sporcie, ale również w rozwoju osobistym, …

Czytaj więcej

Moje osiągnięcia

1313
Brązowy pas Brazylijskiego Jiu Jitsu
pucharek
Mistrzostwa Świata i Trzykrotna Mistrzyni Europy w Grapplingu
medal
6-krotna medalistka Mistrzostw Europy IBJJF i ADCC
puchar
12-krotna Mistrzyni Polski

Odpowiednie przygotowanie psychologiczne (obok treningu motorycznego, taktycznego i technicznego) ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju umiejętności sportowych zawodników, niezależnie od stopnia ich zaawansowania.

Publikacje

Media o mnie

Jesteś wyrodną matką, bo chodzisz do pracy? Absurd

Przejdź do źródła

Dlaczego warto ćwiczyć sporty walki z perspektywy kobiety ?

Przejdź do źródła

Dyplomy

Skontaktuj się ze mną

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim.

zofia@flowacademy.pl

+48 783 400 484

ul. Dankowicka 14 D, 01-987 Warszawa